» برنامه کارشناسی قیمت خودرو


برنامه کارشناسی قیمت خودرو؛ معرفی بهترین برنامه و سایت کارشناسی خودرو به صورت آنلاین

همان طور که می دانید، امروزه بسیاری از کارها از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام پذیر است. حتی شما می توانید برای کارشناسی خودرو و اطلاع از قیمت خودروهای دسته دوم، از سایت ها و برنامه های اینترنتی استفاده کنید.

استفاده از برنامه کارشناسی قیمت خودرو علاوه بر صرفه جویی در وقت، باعث می شود تا شما همواره اطلاعات به روزی داشته باشید. اما کدام برنامه کارشناسی می تواند به بهترین شکل نیاز شما را رفع کنید. در ادامه این مطلب در مورد برنامه کارشناسی قیمت خودرو، بیشتر صحبت می کنیم.

بهترین برنامه کارشناسی قیمت خودرو قابل نصب بر روی اندروید، ios و کامپیوتر

امروزه گوشی های هوشمند یکی از ملزومات زندگی هستند و تقریبا تمامی مردم و یا اکثریت آنها از این گوشی ها استفاده می کنند. به همین دلیل می توانید بر روی گوشی خود اپلیکیشن های قدرتمندی را نصب نمایید و هر لحظه از قیمت خودرو و برنامه کارشناسی خودرو بهره مند شوید.

برنامه همراه مکانیک یکی از بهترین اپلیکیشن ها است که بر روی اندروید و ios نصب می شود. برای نصب این اپلیکیشن در گوشی های اندرویدی باید به play store مراجعه کنید و به راحتی این برنامه را نصب کنید. همراه مکانیک اولین و بزرگترین نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی شده است. شما با استفاده از این برنامه می توانید از قیمت خودرو دسته دوم مطلع شوید و بهترین اقدامات را در زمان خرید و فروش خودرو انجام دهید.

مزایای استفاده از همراه مکانیک

این برنامه امکانات بسیار خوبی دارد که می تواند برای هر کاربری بسیار مفید واقع شود. از جمله مزایای آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

·     ارائه قیمت خودروها به تفکیک تمام تیپ ها

در این اپلیکیشن شما می توانید قیمت خودروها را به تفکیکی تیپ ها و مدل های مختلف مشاهده کنید.

·     ارائه قیمت خودرو بر مبنای معاملات بازار

در این اپلیکیشن، قیمت ارائه شده بر اساس معاملات واقعی در بازار خرید و فروش خودرو ارائه خواهد شد.

·     تاثیر فاکتورهای موثر در قیمت خودرو

شما به وسیله این برنامه می توانید میزان کسر از قیمت را به علت عواملی چون رنگ خوردگی، بیمه و... را محاسبه کرده و در خودرو مورد معامله اعمال کنید.

·     دسترسی به قیمت انواع خودروها به تفکیک سال های مختلف

با استفاده از این اپلیکیشن قیمت خودرو در سال های قبل نیز قابل مشاهده خواهد بود. 

·     ارائه آخرین قیمت خودرو صفر و کارکرده با توجه به نوسانات بازار

اپلیکیشن مکانیک همراه همواره به روز بوده و با توجه به نوسانات بازار قیمت های روز را به شما نشان خواهند داد.

·     ارائه قیمت به صورت آنلاین برای بیش از 3000 مدل و سال تولید

این برنامه بیش از 3000 مدل خودرو را پشتیبانی می کند و خدمات مربوط به اکثر خودروهای مورد معامله را می توانید در این برنامه پیدا کنید.

 

سایت ها و برنامه های دیگر برای کارشناسی خودرو

علاوه بر همراه مکانیک، برنامه ها و سایت‌های زیادی نیز وجود دارند تا به شما کمک کنند در خرید و فروش خودرو با موفقیت به اهداف خود برسید. یکی از این وب‌ سایت ها، وب سایت کارآپ است که به شما کمک می کند تا در هر موردی از کارشناس خودرو کمک بگیرید.

همچنین برای قیمت خودرو نیز می توانید به سایت کارآپ مراجعه کرده و با توجه به نظر کارشناس خودرو از قیمت تمام شده خودرو دست دوم مطلع شوید.

ما در کارآپ منتظر تماس و ارتباط با شما هستیم .


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب
  گردشگری   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله